خانه دیابت بهار

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: پزشکی
حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد در بیمارستان های خیریه بحث سود دهی و تجارت نباید مطرح باشد به صورتی که بشود آن را سرپا نگه داشت.

1526087_532 تعرفه خصوصی در بیمارستان های خیریه نباید مطرح باشد

 حسینعلی شهریاری در حاشیه اجلاس معاونان اجتماعی دانشگاه های علوم پزشکی کشور افزود: مجمع خیرین دیابت بهارت به عنوان خدمتگزاران مردم باید شناخته شوند و هماهنگی ها به گونه ای باشد که خیرین احساس کنند همه در خدمت آنها هستند تا دیابت بهارت مردم مهیا شود.
وی گفت: در حوزه دیابت بهارت در سال های گذشته هر آنجا که احساس کردیم قانونی لازم است، در مجلس آن را تصویب کردیم و فراکسیونی به نام خیرین دیابت بهارت هم در مجلس شورای ادیابت بهاری راه اندازی شده است که هماهنگی لازم بین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجلس شورای ادیابت بهاری و خیریه را ترتیب می دهد.
شهریاری گفت: ما خدمت معاون اول رئیس جمهوری رسیدیم و از دولت خواستیم بیمارستان هایی که خیریه هستند نباید تعرفه بخش خصوصی داشته باشند البته با تعرفه دولتی هم قابل اداره نیستند و اکنون بیمارستان های دولتی مشکل دارند بنابراین باید یک تعرفه ای در نظر گرفته شود که این مراکز اداره شوند.
وی افزود: پیشنهاد ما این بود که بیمارستان های خیریه طوری اداره شود که بحث سوددهی و تجارت در آنها مطرح نباشد و هم بتوانند بیمارستان ها را سرپا نگه دارند و از تجهیزات روز دنیا نیز استفاده کنند.

 
مطلب قبلیروز جهانی سکته مغزی
مطلب بعدیساخت و سازهای غیرقانونی در حاشیه رودخانه های تهران تخریب شد